नेपालमा थप ३२ जनामा संक्रमण पुष्टि, नेपालमा संक्रमितको संख्या ११,७८७ पुग्यो

Corona-Ad-Raptisonari

नेपालमा थप ३२ जनामा संक्रमण पुष्टि, नेपालमा संक्रमितको संख्या ११,७८७ पुग्यो

असार १३ काठमाडौ

गण्डकी प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशनालयका अनुसार बाग्लुङ, स्याङजा र नवलपरासी पूर्वमा थप ३२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो।

बाग्लुङका ८ जना, स्याङजाका २२ र नवलपरासी पूर्वका २ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको निर्देशनालयका निर्देशक डा विनोद विन्दु शर्माले विज्ञप्तिमार्फत् जनाएका छन्। संक्रमितमा ६ महिला र ३२ पुरुष छन्। स्याङजाको अर्जुनचौपारी गाउँपालिकामा १२ महिनाको शिशुमा पनि संक्रमण देखिएको छ।

नवलपरासी पूर्वका हुप्सेकोट गाउँपालिका र स्याङजाको वालिङ नगरपालिकाका संक्रमित आइसोलेसनमा बसिसकेको र अन्य निकायका व्यक्तिलाई सम्बन्धित जिल्लामा रहेका आइसोलेसन कक्षमा लैजाने तयारी भइरहेको जनाइएको छ। योसँगै गण्डकी प्रदेशमा संक्रमितको संख्या ८ सय ३८ पुगेको छ।

Dunduwa Ad
Florence Ad
उजेली न्यूज
हरेकपल ताजा समाचार
Corona Ad Narainapur

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्बन्धित समाचार