नायिका एलिजा गौतमले बाढीपहिरो पीडितलाई सहयोग गर्ने

Corona-Ad-Raptisonari

नायिका एलिजा गौतमले बाढीपहिरो पीडितलाई सहयोग गर्ने

काठमाडौँ । नायिका एलिजा गौतमले सिन्धुपाल्चोकका बाढिपहिरो पीडित परिवारलाई आर्थिक सहयोग गर्ने भएकी छिन् । आफूले हालै अभिनय गरेको गीत आधी कपाल बोलको म्युजिक भिडियोबाट पाएको पारिश्रमिकबाट सिन्धुपाल्चोकका बाढि, पहिरो पीडित परिवारलाई पचास हजार रुपैयाँ सहयोग गर्न लागेको सामाजिक सञ्जाल फेशबुकमार्फत जनाएकी छिन् ।
गौतमले देशभरि अहिले बाढि, पहिरोले पारेको ठूलो जन धनको क्षतिले आफू दुखिद् भएको पनि बताएकी छिन् । उनले यो विपत्तिलाई सबैले मिलेर सामना गर्नुपर्ने र बाढि, पहिरोबाट जोगिन आवश्यक सतर्कता अपनाउनुपर्नेपनि बताएकी छिन् ।

🙏🇳🇵😢 नमस्कार सबैमा यो समयमा देशभर गैरहेको बाढी पहिरो र यसले पारेको जान धनको क्षेतीले निकै दुखित बनाएको छ,यो बिपतीको…

Posted by Aliza Goutam on Friday, 17 July 2020

Dunduwa Ad
Florence Ad
उजेली न्यूज
हरेकपल ताजा समाचार
Corona Ad Narainapur

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्बन्धित समाचार