साेती घटनामा ३४ जना विरुद्ध जिल्ला अदालत रुकुममा मुद्दा दर्ता

krishi
Duduwa Corona

साेती घटनामा ३४ जना विरुद्ध जिल्ला अदालत रुकुममा मुद्दा दर्ता

  • 126
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    126
    Shares

मुद्दा दर्ता गरिएका मध्ये दुई जना बालबालिका छन् भने एक जनालाई मतियारको रुपमा राखिएको छ । बाँकी ३१ जनाविरुद्ध ज्यान मार्ने उद्योग, कर्तवर्य ज्यान र जातीय विभेद तथा छुवाछुत कसुरमा मुद्दा दर्ता गरेको  जिल्ला अदालत रुकुम पश्चिमका श्रेष्तेदार कृतबहादुर बोहराले जानकारी दिएका छन् । उनका अनुसार आज मुद्दा दर्ता गरिएको र साेमबारबाट थुनछेक बहस सुरु गरिने छ ।

मुद्दा लागेकामध्ये ५ जना फरार रहेका छन् भने बाँकी सबै पक्राउ परेका छन् । गएको १० जेठमा रुकुम पश्चिम चौरजहारी नगरपालिका-८ सोतीका स्थानीयहरुको आक्रमणमा परेर ६ जनाको मृत्यु भएको थियो भने १२ जना घाइते भएका थिए ।

घटनामा परी भेरी नगरपालिका ११ का गोविन्द शाही, जाजरकोटको भेरी नगरपालिका ४ रानागाउँका नवराज विक, चौरजहारी नगरपालिका १ का टीकाराम सुनार, भेरी नगरपालिका ४ का गणेश बुढा, लोकेन्द्र सुनार र सञ्जीव विकको शव भेरी नदीमा भेटिएको थियो ।

घटना १० जेठमा घटे पनि १३ जेठमा पीडितले २० जनाविरुद्ध किटानी जाहेरी दिएपछि मात्रै प्रहरीले वडाध्यक्षसहित १२ जनालाई हिरासतमा लिएको थियो । अहिलेसम्म यो घटनामा चौरजहारी नगरपालिका -८ का वडाध्यक्ष डम्बरबहादुर मल्ल सहित २९ जना पक्राउ परेका छन् ।

Florence Ad
उजेली न्यूज
हरेकपल ताजा समाचार

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्बन्धित समाचार