चौरजहारी नगरपालिकाले पीसीआर मेसिन खरिद पर्ने

Corona-Ad-Raptisonari

चौरजहारी नगरपालिकाले पीसीआर मेसिन खरिद पर्ने

जेठ ३० रुुकम पश्चिम
रुकुम पश्चिमको चौरजहारी नगरपालिकाले जिल्लामै पहिलो पटक सञ्चालन हुने गरी आरटी पिसिआर मेसिन प्रक्रिया अघि बढाइएको छ । चौरजहारी नगरपालिकाले पीसीआर मेसिन सेटअप तथा रिएजेन्ट खरिदसम्बन्धी सूचना प्रकाशन गरेको हो । ३ दिनको म्याद राखेर प्रस्ताव आव्हान गरिएको नगरपालिकाले जनाएको छ ।

पीसीआर मेसिन सेटअपका लागि प्रक्रिया थालिएको निमित्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत रामबहादुर केसीले बताए । संघ तथा प्रदेश सरकारले पनि आर्थिक सहयोग गर्ने आश्वासन दिएपछि र नगरपालिकाले त्यसको व्यवस्थापन गर्न सक्ने भएपछि प्रक्रिया अघि बढाइएको उनको भनाइ छ । उनका अनुसार १ करोड ३५ लाख रुपैयाँमा सामग्री खरिद गर्ने र ल्याब स्थापना गर्ने नगरपालिकाको योजना छ ।

भारतका विभिन्न ठाउँबाट आएकाहरु अहिले क्‍वारेन्टाइनमा बसिरहेका छन् । चौरजहारीले मेसिन खरिद गरेपछि जिल्लाभरिका क्वारेन्टाइनमा बसेकाको पीसीआर परीक्षण गरिनेछ । अहिले जिल्लाभरि झण्डै १ हजार ५ सय जना विभिन्न क्वारेन्टाइनमा बसिरहेका छन् ।

Dunduwa Ad
Florence Ad
उजेली न्यूज
हरेकपल ताजा समाचार
Corona Ad Narainapur

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

सम्बन्धित समाचार